• W bazie mamy już: 2478 firmy

Paznokcie lublin

Paznokcie lublin Umiejętnie wystylizowane paznokcie to wyborne rozwiązanie dla każdej pani, nadają czaru i śmiałości. Tradycyjny manicure trwa dzień lub dwa, tymczasem zbudowany u kosmetyczki choćby do 3 tygodni, używanie konkretnych lakierów, utrwalaczy i narzędzi pokazuje że następstwa się dłuższe.
Manicure hybrydowy to technika w której stosuje się specyficzny odczynnik umacniany lampą UV. Postępowanie bazuje na nałożeniu bazy, lakieru i preparatu powierzchniowego a każda powłoka utrwalana jest lamą UV, całość trwa ok 3 tygodni.
Etapy czynności to usunięcie skórek, lub ich odsunięcie, wypolerowanie zdrowej płytki i nadaniu jej pożądanego kształtu i na tak uszykowanym paznokciu jest dozwolone rozpocząć nakładanie manicure hybrydowego.
Manicure żelowy. Mnóstwo pań pragnie by mieć efektowane wydłużone paznokcie, pomimo tego niecierpliwi ich opóźniający proces zapuszczania. Genialnym sposobem jest w takim razie wykonanie manicure żelowego. Taki zabieg jest dozwolone wykonać na prawdziwych długich paznokciach dodatkowo na krótkich czy nawet obgryzionych, w takim przypadku nakłada się staranny tips który przedłuża paznokieć.
Manicure żelowy w inny sposób zwany modelowaniem metodą światło utwardzalną, bardzo nienagannie przypominają naturalne paznokcie.
W naszym salonie wykonujemy również pedicure i manicure japoński

Szczegóły strony paznokcie-lublin.pl:

Podlinkuj stronę paznokcie-lublin.pl:

Paznokcie lublin