banner seokod.pl

Etykiety na opakowania T-Pack

Dodano: 2 miesiące 1 tydzień temu

W naszej ofercie mamy bardzo szeroki asortyment różnych opakowań, między innymi; kartony, torby papierowe, foliowe i materiałowe, oraz foliopaki. Każde opakowanie będzie idealnym nośnikiem grafiki reklamowej. Wystarczy wysłać do nas dowolną grafikę, hasło reklamowe czy logotyp, aby utworzyć spersonalizowane opakowanie. Personalizowane opakowania to nie tylko działanie promocyjne, to także podstawa tworzenia wizerunku i zaufania do marki.


Należy pamiętać o gadżetach ważnych w branżach handlu i logistyki, czyli tam, trzeba zadbać o właściwe opakowanie produktów przygotowywanych do wysłania. Oferujemy taśmy pakowe samoprzylepne, z gotowymi informacjami (np. Uwaga szkło), jak i opcją wydrukowania własnych grafik. Produkujemy wszystkie materiały niezbędne do pakowania wysyłek: kartony, taśmy do pakowania, folie stretch oraz inne towary eksploatacyjne.


Jako wytwórca folii samoprzylepnych oferujemy duży wybór etykiet foliowych w na rolkach, w różnych rozmiarach i ilościach. Oferowane przez nas opakowania możesz zadrukować samodzielnie lub zlecić to do naszej drukarni etykiet samoprzylepnych. Ważne jest dla nas, żeby każdy klient był obsłużony fachowo i szybko. Stawiamy na wysoką jakość naszych towarów, szczególnie w przypadku etykiet długowiecznych, ponieważ w pełni rozumiemy wymagania naszych klientów.


Opakowania to przede wszystkim sposób zabezpieczenia produktów do wysyłki, czy w przypadku sklepów stacjonarnych - torby plastikowe. Spersonalizowane kartony sprawią, że Twoja firma zyska na promocji i przyczynią się dla widzenia jej jako bardziej profesjonalnej. Opakowanie z graficznym nadrukiem czy taśma pakowa zwracająca na siebie wzrok interesującym wzorem lub chwytliwym hasłem spowoduje, że nasza firma zostanie lepiej zapamiętana. W obecnych czasach i sporej konkurencji, zazwyczaj podejście do klienta na wysokim poziomie, zadbanie o proces zakupowy oraz fajne doświadczenia, sprawią, że to właśnie Twoja firma wyróżni się na tle tysiąca podobnych sklepów.


Uważamy żeby dopasowywać nasz asortyment do potrzeb zgłaszanych przez klientów. Zachęcamy Państwa do kontaktowania się z nami przez telefon, mailowo lub poprzez chat. Wszelkie sugestie odnośnie branży opakowań i etykiet samoprzylepnych pozwalają nam nieustannie ulepszać ofertę.


Podobne wpisy

Komentarze