banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 1 miesiąc 4 dni temu

Posiadamy w swoim asortymencie pełną gamę najwyższej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klientów na światowym poziomie, dlatego produkty firmy Fischer sprzedawane są przez handlowców dysponujących szeroką wiedzą oraz spore doświadczeniem w w systemach mocować. Nasi klienci otrzymują w oparciu o ich szczególne potrzeby, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, ofertę sprzedażową oraz asortymentową.

W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo mamy w ofercie mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania sanitarne. Wykwalifikowani sprzedawcy pomogą Ci w doborze właściwych produktów dla potrzeb Twojej firmy. Oprócz systemów mocowań mamy też w sprzedaży produkty takie jak: piany PUR i kleje, wiertła i narzędzia i mocowania elektryczne

Wytwarzane są wyłącznie w Niemczech, poddają się pod złożoną drogę kontrolną i finalnie otrzymują symbol towarowy Made in Germany. Kompania dobrowolnie zgadza się na podwojoną kontrolę wytrzymałości, by utrzymywać zaufanie swoich klientów i świadczyć wysoki poziom bezpieczeństwa, wynikający z używania wkrętów Spax. Niemałe znawstwo pozwala firmie sukcesywnie poszerzać się o nowatorskie gałęzie fabrykacji i zaspokajać indywidualne życzenia klientów. 

Podobne wpisy

Komentarze