banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 1 miesiąc 2 tygodnie temu
Serwis internetowy duopower.pl oferuje artykuły firmy Fisher. Fischer to niemiecki międzypaństwowy przedsiębiorca profesjonalnych systemów mocowań . Firma jest jedną z bardziej znanych, a jej produkty należą do najczęściej wybieranych zamocowań stosowanych w budownictwie i majsterkowaniu. Obszar aktywności firmy obejmuje nie tylko dyscyplinę montażowo-budowlaną, ale i samochodową a nawet zabawkową. Grupa Fisher tworzy swoje doświadczenie i usytuowanie na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od utworzenia w roku 1948. Teraz działa z siedmioma krajami, na których terytorium znajdują się centra produkcyjne - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i oczywiście Niemczech. Firma Fisher może pochwalić się kreatywnością w dziale rozwiązań technologicznych. Ich produkty typu Duo są celnym wynalazkiem w obszarze inżynierii.
Produkty Fisher odznaczają się wyjątkową wytrzymałością i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to technologiczna rewolucja firmy Fisher. Artykuł z systemem Duopower składa się z dwóch składników - nylonu i polipropylenu - wobec tego optymalnie dostosowuje się do otworu i nie obraca się po obsadzeniu. Dzięki swojej strukturze ma też dużo funkcji, w zależności od podłoża. Kołki rozporowe Fisher są właściwe do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Dodatkowym plusem jest szeroka gama artykułów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy nieinternetowe, poza sprawdzonymi produktami, oferują również profesjonalną pomoc doświadczonych specjalistów w wyborze rodzajów zaczepów. Sklep w sieci duopower.pl natomiast umożliwia swobodne i zrozumiałe wyszukiwanie produktu spomiędzy uporządkowanych modeli. Fisher oferuje tam również opłacalne rabaty.

Podobne wpisy

Komentarze