banner seokod.pl

Pierścienie tensorowe

Dodano: 3 miesiące 1 tydzień temu

Sklep Tensorowe.pl posiada w swojej ofercie pierścienie tensorowe, generatory oraz różdżki. Cała ta oferta jest dostępna w naszym sklepie www. Serdecznie zapraszamy także na naszą witrynę internetową w celu pogłębienia swoich informacji na temat pierścieni mocy.


Celem pierścieni tensorowych było spożytkowanie mocy subtelnych i przyspieszenie przemian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. W zależności od typu pierścienia – możliwa staje się intensyfikacja procesów w wybranym z obszarów swojego życia, zaczynając od zdrowia, po zmiany osobiste oraz finansowe. Reguły dotyczące delikatnej energii da się zrównać z ideami fizyki, które łamią czas i przestrzeń. Może to oznaczać, że człowiek ma prawo kierować przepływem tej energii przy pomocy intencji i, że reakcja jest możliwa nawet na sporą odległość. Wynika z tego, że nie musimy mieć przy sobie pierścienia, by się z nim „zdalnie”, czyli telepatycznie połączyć, by wspomógł nasze świadome reakcje.


Jak się zatem okazuje pierścienie tensorowe są narzędziem wykorzystywanym przez ludzi praktykujących metodę dwupunktu, ułatwiając w ten sposób łączenie technologii z duchowością, i podkreślając obecny w naturze – dualizm. Matryca Energetyczna jest to olbrzymie pole potencjału świadomości (pole kwantowe), które zostało opisane przez Richarda Bartletta, umożliwiające wpływać na wszystkie aspekty naszego egzystowania. Korzystanie z tego pola morficznego o olbrzymim potencjale przekazującym informacje powoduje zmiany dotychczasowych wzorów zdrowotnych, związkowych, finansowych a także stanów umysłowych i emocjonalnych. 

Podobne wpisy

Komentarze