banner seokod.pl

Systemy kominowe Plewa

Dodano: 2 miesiące 1 tydzień temu

Budynek bez systemu grzewczego? Trudno byłoby w nim mieszkać. 

No a jeśli musi być system grzewczy, należy zadbać o odpowiednio dopasowany system kominowy, czyli taki, który właściwie spełni swoją funkcję. Nasze przedsiębiorstwo oferuje wszechstronne kominowe systemy ceramiczne, odporne na wpływ zimna. Takie rozwiązanie zapewni Ci komfort oraz gwarancję na długi czas.

Ceramiczne systemy kominowe to alternatywne rozwiązanie dla kominów tradycyjnych. Są one dużo bardziej zaawansowane oraz pozwalają na łatwiejszy montaż. 

Co więcej, idealnie działają one przy różnych urządzaniach. Na przykład, w naszej ofercie znajduje się system, który można przyłączyć do kominka – jest on odporny na pożar sadzy. W naszym asortymencie znajdziesz systemy kotłów kondensacyjnych. Mogą one współpracować z kilkoma kotłami. Każdy z tych rodzajów w ofercie firmy PLEWA odporny jest nawet na duże skoki temperatury. Ponadto, nasz system kominowy umożliwia maksymalny komfort. Gwarantuje odporność na ogień i kwasy. Co więcej, nie jest on podatny na procesy rdzawienia. W naszym sklepie znajdziesz u nas systemy kominowe, które nie ulegają odkształceniom. Niestraszny im wysoki poziom wilgoci, na który są zwyczajnie odporne. W związku z tym, że powoli stygną, przez długi czas utrzymuje się ciepło w budynku.

W skład systemu wchodzą m.in. rury ceramiczne, płyty przykrywające i inne elementy, które pozwalają na ich zmontowanie. Poza systemami kominowymi oferujemy inne elementy , które mogą okazać się przydatne, m.in.: kominy stalowe oraz osłony deszczowe. Poszczególne akcesoria spełniają  normy Unii Europejskiej

Wejdź na naszą stronę i sprawdź naszą ofertę. Dostępne są na niej instrukcje filmowe. Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Oddzwonimy do Ciebie tak szybko, jak to możliwe!

Podobne wpisy

Komentarze